Instagram testuje nową funkcję.. płatną subskrypcję!

instagram:subskrypcje

Instagram idzie jak burza! Co chwile dowiadujemy się o nowych zmianach, funkcjach czy udoskonaleniach. Tym razem będziemy mogli wspierać naszych ulubionych Twórców finansowo, a w zamian otrzymywać dodatkowe treści!

Pierwsze testy odbyły się w USA, gdzie płatną subskrypcją zostały objęte instastories. Instagramerzy z miłą chęcią poszerzyli swoją działalność, w której publikowali treści, tylko dla zamkniętej grupy odbiorców, za którą obserwatorzy zapłacili, a twórcy oczywiście potrącili marże.

Brzmi świetnie, ale zanim funkcja ta pojawi się w Polsce, musi przejść wszystkie testy. Mamy jednak pierwszy feeedback od szefa instagramia, który uważa to rozwiązanie za duży sukces.

https://twitter.com/mosseri/status/1483867380878958593?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1483867380878958593%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fpulsembed.eu%2Fp2em%2FlQ7hGo0xq%2F

Co my o tym myślimy? Jesteśmy na duże TAK i już widzimy zastosowanie tej nowej funkcji na profilach, które prowadzimy! Jesteśmy zdania, że wiele twórców dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem zupełnie za darmo, a przecież ta wiedza nie wynika znikąd.

Dodatkowa zakładka, z relacjami na instagramie, transmisjami na żywo czy wpisami tylko dla zamkniętej grupy subskrybentów może przynieść niejednemu twórcy dodatkowy zarobek, a odbiorcom wyjątkowe treści.
A Wy co myślicie o tym rozwiązaniu?

Zostaw komentarz

Facebook
Instagram
Tiktok